tel.: +420 384 490 229
email: info@penzionusteflu.cz

Rodinný penzion "U Šteflů": Ubytování v soukromí

Vítá Vás malý rodinný penzion „U Šteflů“, situovaný na okraji malebné vesničky Zahrádky v samém srdci Českomoravské vrchoviny, poblíž její nejvyšší hory Javořice. Leží na pomezí krajů Jižní Čechy a Vysočina. V jeho nedalekém okolí se nacházejí historická města Telč, Jihlava, Jindřichův Hradec a Dačice.

Ubytování v tichém a klidném prostředí našeho penzionu Vám poskytne ideální možnost odpočinku od ruchu města a starostí všedních dnů. A nejen to, díky své malé kapacitě Vám penzion „U Šteflů“ dokáže nabídnout individuální, až téměř rodinný přístup, přitom ale ctí soukromí hostů jako prvořadé.

Tím nejcennějším, čím se náš penzion může pyšnit, je čistá příroda, která se rozkládá všude kolem. Vysočina a Jižní Čechy představují rozmanité krajiny, z nichž každá je schopna většině návštěvníků nabídnout to, co hledají: krásné hluboké lesy, četné rybníky, křivolaké a málo frekventované silnice, nově vybudované a propojené cyklostezky a turistické trasy. Na své si tu tedy přijdou ti, mezi jejichž zájmy patří turistika, cykloturistika, sběr hub, rybaření, koupání v rybnících či zatopených lomech, nebo prostá relaxace v čisté přírodě.

Dovolená strávená u nás Vám přinese spoustu příjemných zážitků a odpočinek. To ostatně dokládá skutečnost, že mnozí hosté rodinný penzion „U Šteflů“ navštěvují každoročně.

Je pro nás velkým potěšením, že letos Vás poprvé můžeme přivítat v nově vybudované, stylově zařízené části penzionu, s velkou společenskou místností s krbem a možností příjemného posezení na terase u venkovního jezírka!

Copyright © Penzion "U Šteflů" 2019. Všechna práva vyhrazena.